Млинці диски TPU 2 Handle металева втулка Zelart TA-6996-15 ø51мм 15кг чорний
2 646,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-6996-15
Опис
Ваговий диск Zelart 2 Handle з серцевиною з вуглецевої сталі й TPU-покриттям - це професійний снаряд для ефективних силових тренувань. Матеріал покриття не ковзає в руках, не має запаху і не залишає слідів на підлозі. Це забезпечує високу стійкість диска до зносу і дозволяє спортсмену повністю зосередитися на тренувальному процесі.
Диск оснащений сталевою втулкою олімпійського стандарту (51 мм), що забезпечує легке ковзання і надійну посадку на грифі. Два ергономічних отвори для хвата дозволяють надійно утримувати снаряд в руках для швидкої зміни ваг на штанзі, а також виконання самостійних вправ, спрямованих на тренування м'язів кора і поліпшення спортивних показників.
Призначення
Призначений для виконання функціональних і базових силових вправ, в яких дозволяє точно регулювати вагу і плавно збільшувати навантаження. Завдяки двом отворам для хвата диск також ефективний як окремий обважнювач: з ним зручно виконувати махи на дельти, скручування на прес, вправи для розвитку м'язів кора, гнучкості й балансу.
Переваги:
- Зручні отвори для захвату дозволяють використовувати диск як тренажер для функціонального тренінгу.
- Покриття з TPU не має запаху, стійке до зносу і деформацій.
- Диск сумісний з олімпійськими грифами та гантелями діаметром 50-51 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Вага | 15 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Диски |
| Внутрішній діаметр диска | 51 мм |
| Зовнішній діаметр диска | 355 мм |
| Матеріал | Залізо |
| Покриття | Термополіуретан (TPU) |
| Призначення | Дозволяють регулювати загальну вагу штанги чи гантелі |
| Толщина диска | 40 мм |
- Ціна: 2 646,19 ₴