Килимок для фітнесу та спорту EVA SP-Sport FI-8534 183x61x0,7см (колір Синій)
965,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-8534
Опис
Під час занять спортом важливо використовувати якісне спорядження, особливо якщо мова йде про килимок для фітнесу чи йоги. Цей компактний аксесуар надійно захищає суглоби від травм під час тренувань, а також забезпечує максимальний комфорт, дозволяючи виконувати вправи будь-якого типу. SP-Sport FI-8534 — килимок, який має товщину 7 мм, що допомагає захиститися не тільки від тиску на суглоби, а й від холоду. Довжина килимка становить 183 см, він ідеально підійде для людей середнього зросту. Завдяки універсальному дизайну та кільком варіантам кольору використовувати такий килимок зможуть як чоловіки, так і жінки. Пружний пористий матеріал, з якого виготовлений килимок, не ковзає на гладких поверхнях і забезпечує стійкість під час виконання вправ.
Призначення
Килимок для фітнесу можуть використовувати чоловіки, жінки і навіть діти. Цей універсальний аксесуар дозволить займатися безпечно та комфортно, незалежно від того, який вид спорту ви оберете. Він підійде для занять йогою, фітнесом, пілатесом, а також може використовуватися для розтяжки. На такому килимку особливо комфортно виконувати вправи завдяки його товщині та м’якості.
Переваги:
- Захищає суглоби від травм і запобігає ковзанню під час виконання різних вправ.
- Підходить для дітей та дорослих.
- Захищає від холоду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кілімки |
| Довжина: | 183 см |
| Матеріал | Етиленвінілацетат (EVA) |
| Призначення | Комфорт та захист суглобів від травм під час тренувань |
| Розміри (ДхШхТ) | 183x61x.0.7 см |
| Спорт | Фітнес, Йога, Пілатес, Тренажерний зал |
| Товщина | 0.7 см |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 965,07 ₴