Килимок для фітнесу та спорту EVA SP-Sport FI-8535 173x61x0,6см (колір Синій)
827,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-8535
Опис
Килимок для фітнесу SP-Sport FI-8535 має привабливий дизайн і виготовлений із дуже легкого пористого матеріалу — етиленвінілацетату (EVA). Цей матеріал пом’якшує навантаження на суглоби під час виконання вправ у положенні лежачи та дозволяє максимально комфортно займатися спортом. Також килимок запобігає ковзанню по поверхні під час виконання вправ. Ноги на такому килимку не ковзають, що дозволяє займати різні положення і виконувати найрізноманітніші вправи. Килимок відмінно ізолює від холоду, це дозволяє використовувати його, в тому числі для тренувань на вулиці. Довжина килимка становить 173 см. Він підходить для людей середнього зросту. Ширина стандартна - 61 см.
Призначення
Килимок для спорту прямокутної форми підійде для групових занять фітнесом, відвідування тренажерного залу, домашніх тренувань, занять йогою або пілатесом. Товщина такого килимка становить 6 мм, чого достатньо для захисту від холоду та травм. Килимок можуть використовувати дорослі, діти та люди різного віку. Він складається до компактних розмірів, що дозволяє легко транспортувати його.
Переваги:
- Захищає від холоду.
- Захищає суглоби від травм і дискомфорту під час виконання вправ у положенні лежачи.
- Має мінімальну вагу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Довжина | 173 см |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кілімки |
| Довжина: | 173 см |
| Матеріал | Етиленвінілацетат (EVA) |
| Призначення | Комфорт та захист суглобів від травм під час тренувань |
| Принт | Мармур |
| Розміри (ДхШхТ) | 173x61x0.6см |
| Спорт | Фітнес, Йога, Пілатес, Тренажерний зал |
| Товщина | 0.6 см |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 827,06 ₴