Кубок спортивний з ручками та кришкою SP-Sport Active JZ001A висота 43см золотий
1 281,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: JZ001A
Кубок спортивний з ручками та кришкою SP-Sport Active JZ001A висота 43см золотийГотово до відправки
1 281,09 ₴
+380 (95) 305-98-95
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: Використовується для нагородження та відзнаки спортивних досягнень
Матеріал: Пластик
Габаритні розміри:висота 43,5см
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 43см | 20см | 13см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43 см мм |
| Діаметр чаші | 13 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | Кришка: Пластик|Ніжка: Пластик|П'єдестал: Пластик|Чаша: Метал |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 20 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 281,09 ₴