Тренажер для розтяжки спини та хребта Місток SP-Sport FI-8839 (колір Різні кольори)
395,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-8839
Тренажер для розтяжки спини та хребта Місток SP-Sport FI-8839 (колір Різні кольори)Готово до відправки
395,03 ₴
+380 (95) 305-98-95
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: Призначений для розтяжки хребта і зняття напруги м'язів спини
Матеріал: пластик
Габаритні розміри:37х24см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | до 100 кг |
| Тип | Тренажери масажні |
| Конструкція | Розбірна дугоподібна ергономічна платформа |
| Масажні елементи | Точкові масажні стимулятори |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Пасивна розтяжка хребта та м'язів спини з використанням ваги власного тіла, зниження м'язової напруги у спині |
| Регулювання висоти | 3 рівня регулювання |
| Розміри (ДхШхВ) | 37х24х13см |
| Спорт | Фітнес, Йога, Пілатес |
| Тип | Містки масажні |
| Форма | Анатомічна арочна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395,03 ₴