Килимок для йоги Замшевий каучуковий двошаровий Record FI-5662-79 розмір 183x61x0,3см рожевий-фіолетовий
1 212,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-5662-79
Опис
Двошаровий килимок для йоги від бренду Record представлений широким асортиментом дизайнів, що дозволяє підібрати оптимальний варіант, який не тільки забезпечить комфорт під час тренування, але й подарує естетичне задоволення. Килимок має двошарову структуру: з одного боку він виготовлений із замші, а інший бік — із каучуку. Каучуковий килимок не ковзає на гладких поверхнях, що дозволяє впевнено і безпечно займатися, виконуючи будь-які асани з йоги. Замшева поверхня прикрашена яскравим принтом, на ній не ковзають руки і ноги незалежно від того, чи використовуєте ви спеціальне екіпірування для йоги, чи займаєтеся босоніж. Товщина килимка становить всього 3 мм, що робить його дуже легким. Довжина килимка стандартна, становить 183 см, він підходить для більшості користувачів середнього зросту.
Призначення
Двошаровий килимок дуже зручно використовувати для занять йогою. Незважаючи на мінімальну товщину, такий килимок забезпечує необхідний комфорт і зменшує навантаження на суглоби під час виконання вправ у положенні лежачи. Килимок можна використовувати для розтяжки, занять йогою, пілатесом або фітнесом.
Переваги:
- Захищає суглоби від надмірного навантаження та дискомфорту під час занять спортом.
- Підходить для йоги, пілатесу, фітнесу, розтяжки.
- Каучук не ковзає на гладких поверхнях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Довжина | 183 см |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кілімки |
| Матеріал | Замша/Каучук |
| Призначення | Комфорт та захист суглобів від травм під час тренувань |
| Принт | Акварель мандалі |
| Розміри (ДхШхТ) | 183x61x.0.3 см |
| Спорт | Фітнес, Йога |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 1 212,08 ₴