Кубок спортивний з ручками та кришкою SP-Sport Motion C-6799B висота 20,5см золотий
328,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: C-6799B
Кубок спортивний з ручками та кришкою SP-Sport Motion C-6799B висота 20,5см золотийГотово до відправки
328,02 ₴
+380 (95) 305-98-95
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: Використовується для нагородження та відзнаки спортивних досягнень
Матеріал: Пластик
Габаритні розміри:висота 20см
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 20,5см | 10,5см | 6,3см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20.5 см мм |
| Діаметр чаші | 6.3 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | Кришка: Пластик | Нижка: Пластик| П'єдестал: Пластик | Чаша: Пластик |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 10.5 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328,02 ₴