Кубок спортивний нагородний SP-Sport Legacy JZ2425 висота 26см золотий
413,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: JZ2425
Кубок спортивний нагородний SP-Sport Legacy JZ2425 висота 26см золотийГотово до відправки
413,03 ₴
+380 (95) 305-98-95
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: Використовується для нагородження та відзнаки спортивних досягнень
Матеріал: Пластик
Габаритні розміри:висота 25,5см
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 26см | 16см | 9,5см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26 см мм |
| Діаметр чаші | 9.5 см |
| Кришка | Без крихти |
| Матеріали | Ніжка: Пластик|П'єдестал: Пластик|Чаша: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 16 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413,03 ₴