Гантелі розбірні сталеві пофарбовані MDbuddy TA-7060-20 2шт по 10кг чорний
2 159,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-7060-20
Опис
Набір розбірних гантелей — це ідеальне рішення для облаштування домашнього спортзалу. Снаряд легко збирається і розбирається, атлет може регулювати вагу для виконання широкого спектра вправ і зручно зберігати набір в будь-якій точці будинку.
Міцні чавунні диски покриті спеціальною фарбою чорного кольору, що захищає їх від корозії. Хромовані грифи мають гумові накладки в області захвату для чудового контролю і комфорту навіть під час найінтенсивніших тренувань. Класичні зіркоподібні замки надійно фіксують диски.
Призначення
Гантелі призначені для прогресивних домашніх тренувань з поступовим збільшенням навантаження. Можливість плавного регулювання ваги дозволяє виконувати як ізольовані вправи, так і базові силові (жими, тяги, випади, розведення).
Переваги:
- Спеціальні нековзні накладки на грифах забезпечують надійний хват і рівномірно розподіляють навантаження на долоню.
- Високоміцний метал гантелей стійкий до механічних пошкоджень і корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 20 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | 2,27кг / 5LB-4шт|Гриф: 2шт|Замки (Барашки): 4шт.|Млинці: 1.13кг / 2.5LB-4шт |
| Тип | Гантелі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Діаметр грифа | 30 мм |
| Комплектація | 2x10кг |
| Матеріал | Вуглецева сталь (Carbon steel) |
| Покриття | Краска |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 159,15 ₴