Опис
Ракетка для гри в піклбол CIMA PK-6 має високу міцність і жорсткість завдяки використанню дерев'яного сердечника. Також спортивний інвентар стійкий до деформації. Щоб захистити робочу поверхню від появи відколів і розшарування дерева при контакті з м'ячем, виробник використовував пластикову ламінацію. Ручка має ергономічну форму і спеціальну намотку, яка гарантує зручний захват ракетки і відведення вологи під час інтенсивних ігор. Завдяки жорсткій основі така ракетка дозволяє завдавати потужні удари. Також дерев'яний сердечник додає ваги ракетці. Спортивний інвентар важить більше композитних аналогів. Довжина ракетки становить 39 см, а товщина - 13 мм.
Призначення
Завдяки використанню міцної ракетки для піклболу, ви можете завдавати потужні удари, уникаючи вібрацій при попаданні поза центром лопаті. Зручна ручка дозволяє контролювати кут нахилу лопаті і робити впевнені і акуратні удари високої точності. Це відмінний вибір для спортивної секції, індивідуального використання на тренуваннях або школи. Такий інвентар дозволить тренуватися інтенсивно, підійде для навчання початківців.
Переваги:
- Завдяки дерев'яній серцевині відрізняється міцністю і довговічністю.
- Жорстка поверхня ракетки дозволяє передавати максимальну енергію м'ячу і робити удари потужними і хльосткими.
- Ергономічна ручка з намотуванням гарантує зручний хват.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність використання | Тренування |
| У комплекті | Ракетка: 1 шт| Чохол: 1 шт |
| Тип | Набори для піклболу |
| Довжина ракетки | 39 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріали | Матеріал сердечника: Дерево|Поверхня весла: Пластикова ламінація |
| Призначення | Для гри у піклбол |
| Технології | Довговічність, Керованість, Легкість, Міцність |
| Товщина | 1.3 см |
| Форма ручки | Комфортна |
| Ширина | 21 см мм |
- Ціна: 573,04 ₴







