
Ворота футбольні металеві розбірні з сіткою від виробника STAR SN910 1шт білий
5 591,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: SN910
Опис
Футбольні ворота від бренду STAR виготовлені з металевої труби, яка пофарбована білою фарбою для захисту від корозії. Ворота можна використовувати в приміщенні та на вулиці. Розбірна конструкція з'єднується за допомогою спеціальних кріплень і болтів. Ворота укомплектовані поліетиленовою сіткою чорного кольору. Сітка виготовлена з 2 мм шнура вузловим методом. Це забезпечує високу міцність виробу і стійкість до розтягування. При цьому сітка залишається досить легкою. Футбольні ворота легко поміщаються в спеціальну сумку. Сумка застібається на блискавку, а для зручного транспортування можна використовувати ручки.
Призначення
Компактні ворота ідеально підійдуть для дитячих тренувань і тренувань на обмеженому просторі. Використання таких футбольних воріт дасть змогу польовим гравцям відточити свою майстерність і поліпшити точність ударів. Адже влучити у ворота меншого розміру набагато складніше, ніж у стандартні. Ворота не мають спеціального кріплення до ґрунту, що дає змогу без зусиль пересувати їх і встановлювати в будь-якій точці ігрового поля.
Переваги:
- Можна використовувати в приміщенні і на вулиці.
- Розбірна конструкція.
- Укомплектовані сумкою-чохлом для зберігання.
- Укомплектовані сіткою, виготовленою вузловим методом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Конструкція | Розбірна |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Ворота: 1шт|Сумка-чохол: 1шт|Сітка: 1шт |
| Вага | 5 кг |
| Тип | Ворота футбольні |
| Встановлення | Переносні |
| Вікова група | Для дітей |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал сітки | Поліетилен |
| Призначення | Для проведення футбольних тренувань та аматорських ігор, відпрацювання ударів та ігрових вправ на відкритих та закритих майданчиках |
| Розміри (ШхГхВ) | 90х50х60 см |
| Технології | Довговічність, Мобільність, Стійкість |
| Товщина сітки | 2 мм |
| Умови експлуатації | Для вулиці, Для приміщень |
- Ціна: 5 591,39 ₴








