
Фітнес батут для джампінгу складаний шестикутний з ручкою TX-3651-55 ø140см чорний-салатовий
8 164,57 ₴
- Готово до відправки
- Код: TX-3651-55
Опис
Фітнес батут — це унікальний тренажер, що дає змогу перетворити високоінтенсивне тренування на веселе проведення часу, що повертає в дитинство! Він має велику популярність серед любителів фітнесу в усьому світі та прекрасно адаптується під будь-який рівень навантаження.
Модель TX-3651-55 має шестикутний сталевий каркас і зручну знімну ручку регульованої висоти. Вигнуті ніжки забезпечують максимальну стійкість батута на будь-яких поверхнях, а спеціальні накладки запобігають ковзанню. У поєднанні з міцним стрибковим полотном з перматрону конструкція може витримувати користувачів вагою до 100 кг. Ключовим "пружним" елементом батута є еластичні шнури, якими полотно кріпиться до рами. Вони рівномірно розподіляють навантаження, забезпечують гнучкість і м'яку амортизацію навантаження.
Призначення
Ефективні аеробні тренування на мінібатуті можуть поліпшити кровообіг, зміцнити м'язи та поліпшити координацію рухів. Вони мають щадний вплив на суглоби та хребет і є одним із найефективніших способів боротьби із зайвою вагою. Безперервні стрибки на батуті протягом 10 хвилин еквівалентні спалюванню калорій після бігу підтюпцем протягом 30 хвилин.
Переваги:
- Міцна сталева рама зі стійкими вигнутими ніжками.
- Безшумна система кріплення з еластичних шнурів.
- Стильний дизайн зі зручною знімною ручкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рами | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Батути для фітнесу |
| Вікова група | Для дорослих, Для дітей |
| Діаметр | 140 см мм |
| Конструкція | Складна |
| Матеріал джгута | Поліестер / Латекс |
| Матеріал полотна | Перматрон |
| Основа | 6 знімних гвинтових опор |
| Призначення | Для проведення динамічних кардіо та силових тренувань з використанням стрибків на місці |
| Розміри | Перетин труб каркасу: 28x2мм, Перетин труб ручок: 30x1,5мм, Перетин труб ручки: 34x1,5мм |
| Ручка | 3 рівні регулювання висоти від 72см до 92см |
| Спорт | Фітнес, Фітнес-джампінг |
| Технології | Компактність, Легкість, Простота складання |
- Ціна: 8 164,57 ₴








