
Рукоятка для тяги на трицепс V-подібна ручка для блочного тренажера LiveUp LP8192B хром
998,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8192B
Опис
V-подібна ручка для блочного тренажера - це універсальний аксесуар, який дасть змогу виконувати різні вправи на трицепс. Ручка виготовлена з хромованої сталі найвищої якості. Хромування дає змогу уникнути утворення корозії та поліпшити зовнішній вигляд виробу.
Для додаткового комфорту під час виконання вправ місця захоплення покриті шаром поліуретану. Поліуретанове покриття не ковзає, воно значно покращує зчеплення між руками і рукояткою.
Підвіс для кріплення ручки до троса блочного тренажера може обертатися на 360 градусів. Це дає змогу розширити список вправ, які можливо виконувати з рукояткою.
Призначення
Ручка призначена для виконання тяги в блочному тренажері. Ширина постановки рук може змінюватися, що дає змогу зміщувати акцент з однієї м'язової групи на іншу. Ручку можна використовувати для тяги на трицепс.
Переваги:
- Хромована сталева ручка має великий запас міцності.
- Поліуретанове покриття в місцях захоплення.
- Призначена для професійних тренажерних залів.
- Підвіс обертається на 360 градусів.
- Підходить для виконання тяги на трицепс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Вага | 2.678 кг |
| Довжина | 43.5 см |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ручки для тяги |
| Діаметр ручки | 25 мм |
| Покриття | Поліуретан (PU) |
| Призначення | Для виконання силових вправ на блочних тренажерах, опрацювання м'язів спини, тренування біцепса, розвиток передпліч і сили хвата |
| Розміри (ДхШ) | 430x185мм |
| Тип | Подвійна |
| Тип кріплення | Під карабін поворотне |
| Форма | V-подібна |
- Ціна: 998,07 ₴








