
Ворота футбольні металеві розбірні з сіткою від виробника STAR SN930C 1шт білий
17 732,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: SN930C
Опис
Футбольні ворота 300х120х200 см виготовлені з металевої труби. Вони скріплюються між собою за допомогою гвинтів, що забезпечує максимальну міцність з'єднання. Ворота постачаються в кількості однієї штуки і комплектуються спеціальною сіткою з товщиною шнура 2,5 мм. Така сітка здатна витримати потужні удари, при цьому вона не пошкоджує м'яч. Сітка виготовлена методом вузлового плетіння і має тривалий термін експлуатації. Вона виконана з поліетилену і добре справляється з впливом атмосферних явищ, зокрема вологи. Ворота комплектуються спеціальними кріпленнями для сітки - липучками. Вони дають змогу максимально швидко закріпити сітку і так само швидко зняти її за потреби. Весь набір можна перевозити в спеціальній сумці з ручками, вона входить до комплекту постачання.
Призначення
Футбольні ворота меншого розміру, ніж змагальні, зазвичай використовують для тренувань дітей, а також для відпрацювання влучності. Це чудове рішення для спортивних шкіл і дитячих секцій. Металеві ворота мають великий запас міцності та тривалий термін служби. Вони вже укомплектовані сіткою і можуть бути встановлені в будь-якій частині поля. Можливість швидко зібрати й розібрати ворота дає змогу переставляти їх з місця на місце за потреби.
Переваги:
- Укомплектовані міцною сіткою.
- Розбірна конструкція складається в спеціальну сумку.
- Виготовлені з міцного металу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Конструкція | Розбірна |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | U-подібні гачки: 4шт.|Ворота: 1шт|Гвинти: 4шт|Заклепки для основи: 2шт|Липучки: 44шт|Сумка: 1шт|Сітка: 1шт|Фіксувальні мотузки: 4шт |
| Вага | 21 кг |
| Тип | Ворота футбольні |
| Встановлення | Переносні |
| Вікова група | Для дорослих |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал сітки | Поліетилен |
| Призначення | Для проведення футбольних тренувань та аматорських ігор, відпрацювання ударів та ігрових вправ на відкритих та закритих майданчиках |
| Розміри (ШхГхВ) | 300х120х200 см |
| Технології | Довговічність, Мобільність, Стійкість |
| Товщина сітки | 2.5 мм |
| Умови експлуатації | Для вулиці |
- Ціна: 17 732,24 ₴








