
Пенні борд Penny Board круїзер пластиковий з колесами які світяться та ручкою для перенесення 24" SP-Sport HB-31B-2
815,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: HB-31B-2
Опис
Penny Board круїзер з колесами, що світяться, та ручкою для перенесення – це функціональний і зручний варіант скейтборду. Його дека виготовляється з міцного пластику, завдяки чому він настільки легкий і компактний, що без зусиль поміщається в рюкзак.
Рух пенні борду дуже плавний і комфортний. Великі поліуретанові колеса ефективно згладжують всі нерівності дороги. Вони оснащені якісними підшипниками класу точності АВЕС-7, що надає борду відмінний розгін, швидкість і накат. Хорошу маневровість забезпечують хвостовий кіктейл і гнучкі підвіски з алюмінієвого сплаву. Вони не обтяжують конструкцію і дозволяють пенні борду витримувати користувачів вагою до 80 кг.
Дизайн пенні борда включає багато функціональних елементів: рельєфну неслизьку поверхню, прорізну ручку і додаткові ребра жорсткості на деці. Під час їзди активуються світлодіоди в колесах, що робить катання ще більш яскравим і незабутнім.
Призначення
Пенні борд круїзер призначений для неспішних прогулянок по місту, які сподобаються як дітям, так і дорослим. Це відмінний спортивний снаряд для активного дозвілля, що дозволяє ефективно тренувати м'язи ніг і корпусу, зміцнити серцево-судинну систему і навчитися тримати рівновагу. Освоїти ази катання на пенні можна всього за 1-2 заняття.
Переваги:
- Міцна пластикова дека з прорізною ручкою для перенесення.
- Великі колеса з вбудованими світлодіодами та плавним, швидким ходом.
- Яскравий дизайн зі стійким до стирання малюнком.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал деки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Тип | Пенні борди |
| Колеса | Розмір: 60x45мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан (PU) |
| Особливості | Колеса що світяться / Ручка для перенесення |
| Принт | Череп |
| Підвіска | Розмір: 3" / 7,62см, Матеріал: Алюміній |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розмір деки | 24"x7"/60x17см |
| Тип | Круїзер |
- Ціна: 815,06 ₴



