
Ворота футбольні металеві розбірні з сіткою від виробника STAR SN920 1шт білий
12 952,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: SN920
Опис
Футбольні ворота STAR SN920 - це високоякісне спортивне обладнання, яке можна використовувати для тренувань спортсменів різного віку. Ворота виготовлені з металевої труби та з'єднуються за допомогою невеликого набору кріплень. Також ворота комплектуються сіткою, виготовленою за допомогою методу вузлового плетіння. Це дає змогу надати сітці необхідної міцності. При цьому сітка виготовлена зі шнура товщиною 2 мм не розтягується під власною вагою. Вона має великий запас міцності та здатна витримати удари навіть дорослих гравців. Ворота мають розмір 180х80х120 см. Вони комплектуються спеціальним чохлом для зберігання, який після розбирання конструкції на окремі елементи дає змогу легко її транспортувати.
Призначення
Футбольні ворота призначені для тренувань. Вони особливо добре підійдуть для дітей. Завдяки наявності в комплекті спеціальних кілочків ворота не важко прикріпити на ґрунті. Такий метод кріплення дає змогу швидко встановлювати ворота в потрібній частині поля і так само швидко їх прибирати звідти. Це чудова можливість відпрацювати точність ударів.
Переваги:
- Легко встановлюються на ґрунт і фіксуються на ньому за допомогою спеціальних кілочків із комплекту.
- Укомплектовані міцною і надійною сіткою.
- Складаються до компактних розмірів і упаковуються в спеціальну сумку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Конструкція | Розбірна |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Ворота: 1шт|Кілочки: 4шт|Сумка-чохол: 1шт|Сітка: 1шт|Швидкознімальне кільце: 6шт |
| Вага | 11 кг |
| Тип | Ворота футбольні |
| Встановлення | Переносні з фіксацією |
| Вікова група | Для дорослих, Для дітей |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал сітки | Поліетилен |
| Призначення | Для проведення футбольних тренувань та аматорських ігор, відпрацювання ударів та ігрових вправ на відкритих та закритих майданчиках |
| Розміри (ШхГхВ) | 180х80х120см |
| Технології | Довговічність, Мобільність, Стійкість |
| Товщина сітки | 2 мм |
| Умови експлуатації | Для вулиці |
- Ціна: 12 952,91 ₴








