Опис
Хокейна ключка призначена для вікової групи Junior. Вона має оптимальний обхват рукоятки, що дає змогу гравцеві добре контролювати спортивний снаряд, зручно здійснювати кидки та передачі. Довжина рукоятки становить 135 см. Ключка такого розміру ідеально підійде для гравця зі зростом 140-160 см. Загин гака - лівий. Ключка має середній загин гака. Це дає змогу хокеїсту без зусиль підіймати шайбу, здійснювати потужні кидки.
Спортивний інвентар має оптимальне поєднання міцності та ціни. Ключка міцніша і довговічніша за цільні дерев'яні моделі. Гак зі скловолокна та ABS-пластику не так швидко зношується під час контакту з льодом, запас міцності в нього значно більший.
Призначення
Хокейна ключка призначена для дітей 7-14 років. Вона має середню жорсткість і оптимальні розміри. Це дасть змогу юному хокеїсту грати з комфортом і з кожним днем розкривати свій потенціал дедалі більше. Ключку можуть використовувати початківці та любителі.
Переваги:
- Підходить для нападників і захисників.
- Лівосторонній загин.
- Призначена для дітей 7-14 років.
- Гак виготовлений зі зносостійкого матеріалу та має високу міцність.
| Зріст користувача, см | Вага користувача, кг | Вік, років | Довжина рукояті ключки, см |
|---|---|---|---|
| 120-140 | 13-34 | 4-7 | 117 |
| 140-160 | 34-54 | 7-14 | 135 |
| 160-185 | 54 -106 | Для взрослых / 14лет + | 153 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ключки для хокею |
| Довжина рукояті ключки | 135 см |
| Загін гака ключки | Лівий |
| Матеріал Гака (леза) ключки | ABS-пластик/Fiberglass |
| Матеріал рукояті ключки | Селіна |
| Розмір гака (леза) ключки | 25x6 см |
| Розмір обхвату рукояті ключки | 3x2 см |
- Ціна: 657,05 ₴









