Опис
Розбірні гантелі - це міцний і практичний снаряд для домашнього та професійного використання. Інвентар можна використовувати для силових тренувань різної спрямованості. У комплекті дві гантелі вагою по 10 кг кожна. Загальна маса гантелей становить 20 кг. У наборі два грифи довжиною по 35 см кожен, з діаметром посадкової втулки 25 мм. Шар фарби захищає сталь від корозії та подовжує термін служби спортивного інвентарю. Диски мають округлу форму. У комплекті 4 диски по 1,5 г, 4 диски по 2,5 кг. Також набір укомплектований різьбовими замками, які запобігають зміщенню дисків із грифа під час виконання вправ.
Призначення
Розбірні гантелі можна використовувати в домашніх умовах для виконання вправ на всі групи м'язів. Вага гантелей становить 20 кг, чого буде достатньо для повноцінних тренувань не тільки дівчат, а й чоловіків. Це багатофункціональний спортивний інвентар, який можна придбати для тренувань дорослих і дітей.
Переваги:
- Гантелі мають великий запас міцності і тривалий термін експлуатації.
- У комплекті велика кількість дисків різної ваги.
- Насічки на грифі перешкоджають ковзанню рук.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Вага | 20 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | 2,5 кг-4шт|Блини: 1,5 кг-4шт|Гриф: 2шт|Замки (Баранчики): 4шт |
| Тип | Гантелі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Довжина: | 35 см |
| Комплектація | 2x10кг |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Краска |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 794,20 ₴






