
Гриф для штанги сталевий хромований Олімпійський рамка з паралельним хватом із замками Zelart TA-2705 довжина 0,86м ø50мм хром
2 974,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-2705
Опис
Металевий хромований гриф Zelart TA-2705 призначений для виконання вправ на біцепс паралельним хватом. Тепер не обов'язково мати гантелі або використовувати їх для виконання вправи "молот", адже можна дати значно більше навантаження на м'язи завдяки використанню спеціалізованого грифа. У місцях захоплення на грифі є накатка, що сприяє гарному зчепленню з руками. Посадочні втулки мають діаметр 50 мм і укомплектовані пружинними замками. Замок дає змогу надійно зафіксувати диски будь-якої ваги. Діаметр грифа становить 30 мм, а його довжина - 86 см. Гриф важить 12 кг.
Призначення
Гриф для паралельного хвата зазвичай використовується для виконання тренувань на біцепс. Такі тренування є ізольованими і включають в роботу тільки один м'яз. Порівняно з прямим хватом такий варіант зручніший, оскільки не так сильно впливає на передпліччя. Нейтральний хват дає змогу виключити з роботи зап'ястя і звести до мінімуму ймовірність травми цього суглоба. У результаті користувач може брати значно більшу вагу обтяження для виконання підйому на біцепс.
Переваги:
- Укомплектований замками для фіксації вантажу.
- Гриф з паралельним хватом сприяє зменшенню травматизації при виконанні підйомів на біцепс.
- Накатка на грифі сприяє гарному зчепленню з руками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Вага | 12 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Грифі |
| Вид замку | Пружинний |
| Довжина: | 86 см |
| Діаметр грифа | 30 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 50 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Підшипники | Без підшипника |
| Тип | Олімпійський |
| Форма | З паралельним хватом |
- Ціна: 2 974,21 ₴







