
Лонгборд Бордволкінг Boardwalking з канадського клена SP-Sport LY-5362
1 832,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: LY-5362
Опис
Якщо ви віддаєте перевагу прогулянковому катанню на скейтборді, то вам варто придбати лонгборд SP-Sport LY-5362. Дана модель лонгборда має яскравий, стильний дизайн, а також зручну для прогулянкового катання конструкцію. При виготовленні деки використовується високоякісний канадський клен. Це дуже міцна і стійка до впливу вологи і пошкоджень порода дерева. Це дозволяє їй витримувати великі навантаження і значну масу користувача. Канадський 7-шаровий клен при цьому має невелику вагу. Металеві підвіски характеризуються високою міцністю і забезпечують можливість комфортно керувати бордом. Спосіб установки підвісок дозволяє поліпшити керованість і знизити центр ваги лонгборда. Колеса виконані з поліуретану, мають точні підшипники ABEC-7, що дозволяє їм безшумно обертатися.
Призначення
Лонгборд бордвокінг призначений для прогулянкового катання, яке дозволяє насолоджуватися красою природи навколо і активно проводити час. Тильна сторона деки має привабливий малюнок, а зверху в місці постановки ніг є покриття, яке забезпечує максимальне зчеплення з взуттям. Лонгборд відмінно підійде як для новачків, так і для досвідчених райдерів.
Переваги:
- Дека з міцного канадського клена.
- Високоякісні поліуретанові колеса з точними підшипниками ABEC-7.
- Стильний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Лонгборді |
| Колеса | Розмір: 65x50мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал деки | Канадський клен 7-шарів |
| Розмір деки | 104 x 22,5 см |
| Тип | Бордволкінг |
- Ціна: 1 832,13 ₴



