Опис
Пенні борд FISH SK-881-9 призначений для тих, хто любить неспішні прогулянки по парку або місту і динамічні трюки. На борді встановлені поліуретанові колеса розміром 60x45 мм. Колеса мають оптимальну жорсткість, що дозволяє їздити без зайвих вібрацій і ударів. Колеса світяться, це відбувається під час обертання. Щоб користувач пенні борда міг розвивати високу швидкість, виробник встановив в колеса точні підшипники ABEC-7. Дека виконана з пластику, в її задній частині є хвіст, який дозволяє робити різні трюки і виконувати повороти. Конструкція особливо стійка через мінімальну ширину деки і її невелику довжину.
Призначення
Використовувати пенні борд можна під час міських прогулянок. Також він підійде для виконання трюків різної складності. Світяться колеса зроблять райдера більш помітним в темний час доби, а також доповнять і без того яскравий дизайн борда. Наявність тейла дозволяє виконувати різкі повороти. Борт легко долає перешкоди навіть на високій швидкості.
Переваги:
- Тейл дозволяє легко маневрувати навіть на високій швидкості.
- Підходить для виконання трюків і катання по місту.
- Яскравий дизайн деки доповнюють світлові колеса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Penny |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал деки | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Тип | Пенні борди |
| Колеса | Розмір: 60x45мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан (PU) |
| Особливості | Світяться колеса |
| Принт | Спорт |
| Підвіска | Розмір: 3" / 7,62см, Матеріал: Алюміній |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розмір деки | 22"x6" / 55,8x15,2см |
| Технології | Задній "Хвіст" (Тейл) для поворотів та трюків, Катання без вібрацій, Стійкість при маневрах |
| Тип | Круїзер |
- Ціна: 851,06 ₴






