
Рукоятка для тяги вниз з вузьким хватом Biceps grip нековзне покриття LiveUp LP8326 чорний
1 785,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8326
Опис
Ручка для блочного тренажера від бренду LiveUp - це професійний інвентар, який дає змогу виконувати тягу на трицепс. Ручка виготовлена із заліза. Цілісна конструкція покрита шаром полівінілхлориду з особливою текстурою. Товщина і текстура покриття перешкоджають його відшаровуванню. Зносостійке покриття також сприяє більш комфортному хвату, руки менше ковзають на ручці.
Для фіксації на блочному тренажері в конструкції ручки передбачено кільце з нержавіючої сталі, яке надійно прикручене до ручки.
Призначення
Ручка для тяги призначена для виконання вправ на трицепс. Її можна використовувати спільно з різними типами блокових тренажерів. Професійне обладнання має великий запас міцності, зручний розмір і форму. Розмір ручки дає змогу добре обхопити її руками під час виконання вправи.
Переваги:
- Ручка виготовлена з цільного заліза.
- Покриття з полівінілхлориду перешкоджає утворенню корозії.
- Текстура покриття сприяє кращому зчепленню з руками.
- Ручка підходить для виконання тяги на трицепс.
- Кільце з нержавіючої сталі для кріплення до троса блочного тренажера.
- Професійне обладнання для тренажерних залів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Вага | 3.35 кг |
| Довжина | 34.5 см |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ручки для тяги |
| Діаметр ручки | 28-34 мм |
| Матеріал | Залізо |
| Покриття | Полівінілхлорид (PVC) |
| Призначення | Для виконання силових вправ на блочних тренажерах, опрацювання м'язів спини, тренування біцепса, розвиток передпліч і сили хвата |
| Розміри (ДхШ) | 345x160 мм |
| Тип | Подвійна |
| Тип кріплення | Під карабін поворотне |
| Форма | W-подібна |
- Ціна: 1 785,12 ₴








