Опис
Розбірні гантелі укомплектовані дисками округлої форми і мають довжину грифа 40 см. Гриф такої довжини забезпечує комфортне захоплення снаряда. Додатковому комфорту сприяє наявність насічок на ручці. Млинці виготовлені з міцного металу і хромовані для захисту від корозії. Що більша маса диска, то більший його діаметр. Однак відрізнити диски різної ваги дає змогу не тільки це, а й зазначена на кожному млинці вага.
Призначення
Гантелі традиційно використовуються для силових тренувань. Їх можна застосовувати як у тренажерному залі, так і для домашніх тренувань. Загальна вага комплекту становить 20 кг, кожна гантель важить по 10 кг. Вагу можна змінювати з мінімальним кроком завдяки різноманітному комплекту дисків. Це дає змогу на початковому рівні встановлювати мінімальну вагу обтяження і поступово нарощувати навантаження. З їхньою допомогою можна виконувати вправи на всі групи м'язів.
Переваги:
- Хромоване покриття для захисту від корозії.
- Розбірні гантелі дають змогу регулювати вагу з мінімальним кроком.
- Оптимальна довжина грифа для зручного захоплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Вага | 20 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | 1,5кг-4шт|2кг-4шт|Блини: 0,75кг-4шт|Гриф: 2шт|Замки (Барашки): 4шт. |
| Тип | Гантелі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Довжина: | 40 см |
| Комплектація | 2x10кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 730,19 ₴







