
Пенні борд Penny Board круїзер пластиковий 22" SP-Sport HB-13-3 червоний
779,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: HB-13-3
Опис
Penny Board — це 22-дюймовий круїзер з м'яким, плавним ходом і відмінною маневровістю. Він поєднує в собі найкращі якості різних роликових дошок, залишаючись при цьому дуже компактним і легким!
Дека з високоміцного пластику з хвостовим тейлом хороша для різких поворотів, підйому передніх коліс і виконання нескладних трюків. Вона має додаткові ребра жорсткості та рельєфну поверхню для кращого зчеплення з взуттям. Плавний хід пенні борду забезпечують чотири поліуретанових колеса великого діаметра. Вони мають хороший контакт з дорогою, згладжують нерівності та гасять вібрації. Швидкість і тихий хід гарантують підшипники класу ABEC-7.
Дизайн пластикового борда відрізняється яскравим, насиченим забарвленням. На лицьовій стороні пенні борда розташований оригінальний принт «I LOVE ROCK», який не зітреться з часом.
Призначення
Катання на пенні борді — це веселе активне дозвілля для дорослих і дітей. Цей борд призначений для неспішних прогулянок з плавним входом у повороти, подолання невеликих дистанцій і виконання трюків. Він підходить як новачкам, які зможуть швидко освоїти основні ази катання, так і досвідченим райдерам.
Переваги:
- Пенні борд дуже компактний і легкий.
- Має плавний, м'який хід коліс на будь-яких покриттях.
- Виконаний в яскравому сучасному стилі з великим принтом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал деки | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Тип | Пенні борди |
| Колеса | Розмір: 60x45мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан (PU) |
| Принт | I LOVE ROCK |
| Підвіска | Розмір: 3" / 7,62см, Матеріал: Алюміній |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розмір деки | 22"x6" / 55,8x15,2см |
| Технології | Задній "Хвіст" (Тейл) для поворотів та трюків, Катання без вібрацій, Стійкість при маневрах |
| Тип | Круїзер |
- Ціна: 779,05 ₴



