
Гума петля для підтягувань та тренувань стрічка силова Zelart POWER LOOP FI-2606-5 27-68кг синій
827,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-2606-5
Опис
Еластична стрічка Zelart POWER LOOP FI-2606-5 має високу жорсткість і рівень навантаження 27-68 кг. Це дає змогу виконувати силові тренування з нею спортсменам просунутого рівня. Також використовувати стрічку можуть люди, які прагнуть навчитися підтягуватися. Петля для підтягувань встановлюється на турнік, користувач упирається в неї ногами. Вона служить певною опорою, яка виштовхує спортсмена вгору.
Стрічка для підтягувань має стандартні розміри. Єдиним параметром, який змінюється залежно від рівня жорсткості, є її ширина. У даному випадку довжина стрічки становить 64 мм. Стрічки з різною жорсткістю мають різні кольори. Жорсткості XL відповідає синій колір.
Призначення
Підтягування - класична вправа, яку можна використовувати для зміцнення м'язів спини, рук. На початковій стадії навчання техніка буде кульгати. Спортсмену потрібно підіймати власну вагу. Щоб трохи знизити навантаження і швидше освоїти техніку, використовується стрічка. Вона компенсує частину ваги атлета.
Переваги:
- Велика жорсткість резинки дає змогу зробити перше повторення в підтягуваннях навіть новачкові.
- Підходить для чоловіків і жінок, користувачів різної комплекції.
- Легко фіксується на перекладині завдяки зручній формі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина кола | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 27-68кг |
| Призначення | Допомога у підтягуваннях та віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x64x4.5мм |
| Рівень опору | XL |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Форма | кільце |
- Ціна: 827,06 ₴








