
Гума петля для підтягувань та тренувань стрічка силова BLOOM SUPER BAND LB7073-M камуфляж
323,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: LB7073-M
Опис
Гумова стрічка для підтягувань має кільцеву форму та довжину 2080 мм. Це дозволяє використовувати її людям будь-якої статури та зросту. Кільцева стрічка допомагає під час виконання підтягувань та віджимань на брусах, а також може використовуватися у вправах на розвиток сили. Стрічка для підтягувань має кілька варіантів навантаження. Також її особливістю є збільшення опору при розтягуванні: чим сильніше стрічка розтягується, тим більше доводиться докладати зусиль для її розтягування. Гумова стрічка пружна, має сильний опір і високу міцність. Компактний розмір дозволяє брати її з собою на тренування на вуличних майданчиках або в тренажерному залі, а також використовувати в домашніх умовах.
Призначення
Петля для підтягування може використовуватися як під час занять на спортивному майданчику (наприклад, на турніку), так і для тренувань із власною вагою тіла. За допомогою такої петлі можна виконувати вправи на м’язи ніг, наприклад, присідання або ходьбу у випадах. Стрічка забезпечує щадне навантаження і не шкодить суглобам. Її можна використовувати під час розминки перед основним тренуванням для розігріву м'язів.
Переваги:
- Допомагає освоїти підтягування на турніку та віджимання на брусах.
- Можна використовувати для збільшення навантаження на м’язи під час виконання вправ із власною вагою тіла.
- Підходить для розвитку сили, гнучкості та рухливості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 107 г |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина кола | 2080 мм |
| Колекція | Bloom Yoga |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 7-16кг |
| Призначення | Допомога у підтягуваннях та віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x13x4.5мм |
| Рівень опору | M |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Паковання | Кольорова туба |
| Форма | кільце |
- Ціна: 323,02 ₴







