
Гриф гантельний сталевий хромований із замками SHUANG CAI SPORTS TA-8050 довжина 35см діаметр-25мм вага-1,3кг хром
334,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-8050
Опис
Гриф гантельний Shuang Cai Sports TA-8050 - це базовий силовий інструмент для тренувань, який підходить як новачкам, так і досвідченим атлетам, які займаються на професійному рівні. Міцна суцільнометалева конструкція з посадковими втулками стандартного розміру дають змогу використовувати гриф для складання гантелей будь-якої ваги. Дві прогумовані стопорні гайки забезпечують надійну фіксацію обважнювачів і гарантують безпеку тренувань. Це оптимальний варіант для легкої зміни дисків, який не змусить спортсмена переривати тренувальний процес. Для зручного та безпечного використання розроблено широке руків'я з добре відчутною ромбоподібною насічкою.
Призначення
Гантельний гриф з хромованою поверхнею стійкий до зовнішніх впливів і механічних пошкоджень. Цей снаряд можна використовувати в домашніх або професійних, комерційних тренажерних залах, тренуватися на відкритому повітрі або в приміщенні. Гриф підходить для всіх стандартних дисків з отворами діаметром 25 мм.
Переваги:
- Вага суцільнометалевого грифа з двома гайками - 1,3 кг.
- Підходить для всіх стандартних дисків діаметром 25 мм.
- Руків'я покрите добре відчутною насічкою.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.3 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Грифі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Довжина: | 35 см |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Форма | Пряма |
- Ціна: 334,02 ₴

