
Шахи настільна гра пластикові на магнітах Bear Card 2612A розмір 36см x 36см х 2см
710,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2612A
Опис
Шахи Bear Card 2612A - аксесуар для любителів інтелектуальних ігор, що дає змогу зіграти партію в будь-якому місці. Компактна дошка з ударостійкого пластику поміститься на будь-якому, навіть найменшому столику. Завдяки магнітному покриттю фігури на ній міцно тримаються і не зміщуються через необережні рухи. Вона виготовлена у форматі футляра і в складеному вигляді не займає багато місця. Фігури можна зберігати всередині дошки, міцні засувки не дають вмісту випасти.
У комплекті 16 золотих і 16 срібних фігур традиційної форми. Вони готові до гри та роблять партію можливою в будь-яких умовах!
Призначення
Дорожні шахи на магнітах призначені для гри поза домом. Їх можна використовувати в дорозі: в машині, поїзді або літаку. Аксесуар підійде дітям і стане чудовою можливістю для регулярних тренувань професійних спортсменів.
Популярна інтелектуальна гра дасть змогу з цікавістю провести час у дорозі, поліпшити критичне й аналітичне мислення, а також досягти високих успіхів у стратегії!
Переваги:
- Компактні розміри та легка вага.
- Магнітне покриття дошки.
- Фігури для шахів у комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Дошка для шахів: 1шт|Срібні-16шт|Фігури для шахів: Золоті-16шт |
| Тип | Шахи |
| Вид фігур | Класичні |
| Кількість гравців | 2 гравця |
| Матеріали | Дошка: Пластик / Метал|Замки: Пластик|Петлі: Пластик|Фігури: Пластик / Магніт |
| Розмір дошки у розкладеному вигляді | 36 х 36 х 2 см |
| Розмір дошки у складеному вигляді | 36 x 18 x 4 см |
| Розміри | Фігура Короля: 8х2.8см, Фігура Піші: 4.3х2.3см |
| Тип | Інтелектуальні |
| Паковання | Кольорова картонна коробка |
- Ціна: 710,05 ₴








