
Еспандер кистьовий пружинний Bone Crusher LiveUp LP8285-60LB навантаження 27кг фіолетовий
365,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8285-60LB
Опис
Професійний кистьовий еспандер Bone Crusher - тренажер високого рівня, для розвитку сили хвата, зміцнення кистей і підвищення витривалості спортсмена. Високоміцна торсіонна пружина покрита антикорозійним напиленням. Алюмінієві руків'я еспандера мають зручний розмір, вкриті функціональним гравіюванням з насічками. Дизайн накатки запобігає ковзанню та забезпечує максимальну силу захоплення. Невеликі розмір і вага тренажера дають змогу носити його з собою і займатися в будь-якому місці.
Призначення
Еспандер позитивно впливає на силу хвата, можливість підіймати важкі речі та працювати з обтяженням. Дозволяє наростити м'язову силу пальців, кисті, зап'ястя і передпліччя. Займатися з тренажером рекомендовано у всіх видах спорту, де важливий хват: бодибілдинг, важка атлетика, гімнастика, єдиноборства та інші. Сила опору підбирається відповідно до фізичної підготовки спортсмена. Підходить атлетам різного віку та статі.
Переваги:
- Високоміцна пружина зі спеціальним протикорозійним напиленням.
- Неслизькі алюмінієві ручки з гравіюванням для максимальної сили захоплення.
- Ефективні тренування для розвитку сили хвата і зміцнення кистей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 185 г |
| Тип | Еспандери |
| Діаметр пружини | 5.5 мм |
| Діаметр рукоятки | 18 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Сталь / Алюміній |
| Навантаження | 60LB / 27кг |
| Призначення | Тренування м'язів рук зап'ясток та передпліч |
| Ручки | Нековзні ручки |
| Тип | Кистьові |
| Форма | Ножиці |
- Ціна: 365,03 ₴





