Опис
Металеві розбірні гантелі мають компактний розмір порівняно з пластиковими і мають вищу міцність. Такі гантелі не бояться падінь і ударів, зберігають свій привабливий зовнішній вигляд протягом усього терміну експлуатації. Диски округлої форми пофарбовані фарбою і захищені від корозії. На кожному диску вказано його вагу в кілограмах. Загальна вага комплекту становить 15 кг. Диски розміщуються на грифі довжиною 30 см. Великий набір млинців дає змогу зібрати гантелі практично з будь-якою вагою аж до максимальної. Також у комплекті є різьбові замки, які практично не обтяжують конструкцію, але на 100% забезпечують безпеку тренувань.
Призначення
Використовувати розбірні гантелі зручно завдяки тому, що можна плавно регулювати вагу і вибирати її залежно від типу вправи. З їхньою допомогою можна тренувати практично будь-яку групу м'язів. Оскільки вагу гантелей можна точно налаштовувати, користувачами такого інвентарю можуть бути і чоловіки, і жінки, і навіть діти. Це універсальне домашнє спортивне обладнання, яке дасть змогу гармонійно розвивати всі м'язи.
Переваги:
- Можна використовувати для домашніх тренувань на все тіло.
- Металеві гантелі мають компактний розмір.
- Укомплектовані різьбовими замками.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | 1,25 кг — 8 шт. | Блині: 0,5 кг — 4 шт. | Гриф — 2 шт. | Замки (баранчики) — 4 шт. |
| Тип | Гантелі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Довжина: | 30 см |
| Комплектація | 2x7.5кг |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Краска |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 023,14 ₴



