
Кубок спортивний нагородний SP-Sport Energy 899F висота 15см золотий
164,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 899F
Опис
Кубок спортивний з ручками SP-Sport 899F - універсальний аксесуар, який може використовуватися для нагородження спортсменів усіх вікових груп у будь-яких видах спорту. Невелика чаша з фігурними ручками виконана з металу і пофарбована в золотий колір. Вона символізує великі досягнення в спорті та є призом за перемогу в певній дисципліні. Основа кубка виконана із пластику і може доповнюватися табличкою з гравіюванням, щоб приз був більш цінним і пам'ятним. Постачається кубок у картонній коробці, що гарантує його збереження.
Призначення
Золотий кубок — традиційна нагорода в спорті, яка вручається спортсмену або команді на честь перемоги в змаганні, чемпіонаті або кубку. Аксесуар можна використовувати в будь-якому виді спорту, для нагородження в шкільних спортивних іграх, аматорських турнірах або корпоративних заходах.
Спортивний кубок — це не просто красива нагорода, а й пам'ятний символ, що нагадує про перемогу ще довгий час!
Переваги:
- Традиційна форма золотої чаші з двома ручками.
- Універсальний дизайн, що підходить для всіх видів спорту.
- Довговічні матеріали, стійкі до деформацій.
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 15см | 8см | 4,5см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 см мм |
| Діаметр чаші | 4.5 см |
| Кришка | Без крихти |
| Матеріали | Ніжка: Пластик|П'єдестал: Пластик|Чаша: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Паковання | Кольорова картонна коробка |
| Ширина | 8 см мм |
- Ціна: 164,01 ₴



