
Лонгборд Слалом Slalom з бамбука BAMBOO SP-Sport SK-919
2 180,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-919
Опис
Прогулянкове катання на лонгборді повинно бути легким і комфортним. Завдяки борду SP-Sport SK-919 ви зможете насолоджуватися приємним катанням з мінімальними зусиллями. У даному борді передбачені дуже точні і якісні підшипники ABEC-11. При їх обертанні практично відсутній шум, вони дуже довго зберігають задану швидкість завдяки високій точності виготовлення. У поєднанні з міцними поліуретановими колесами, які забезпечують відмінну стійкість на різних покриттях, такий борд буде ідеальним як для новачків, так і для досвідчених райдерів. Дека виготовлена з бамбука, 7 шарів матеріалу забезпечують достатню міцність, щоб борд міг витримати користувача з масою тіла до 100 кг.
Призначення
Завдяки використанню лонгборда ви зможете поліпшити координацію рухів і витривалість. Використовувати такий борд можна для міського катання і неспішних прогулянок на різних покриттях. Лонгборд добре показує себе як на асфальтованих доріжках, так і на спеціальних покриттях роллердромів. Завдяки великому запасу міцності він підходить як для дорослих, так і для дітей.
Переваги:
- Високоякісні підшипники ABEC-11 забезпечують безшумне обертання коліс.
- Міцна алюмінієва підвіска.
- Дека з натурального бамбука.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Лонгборді |
| Колеса | Розмір: 65x50мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-11 |
| Матеріал деки | Бамбук 7-шарів |
| Розмір деки | 107см х 23см |
| Тип | Бордволкінг |
- Ціна: 2 180,96 ₴








