
Гриф гантельний сталевий хромований із замками та обгумованою ручкою SHUANG CAI SPORTS TA-8047 довжина 60см øдіаметр-25мм
411,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-8047
Опис
Багатофункціональний гриф Shuang Cai Sports TA-8047 ідеально підходить для різноманітних і ефективних силових тренувань. Три зони захоплення дають змогу працювати однією або двома руками, що значно розширює список доступних вправ. Посадкові втулки розташовані між руків'ями. На їхній поверхні є глибоке різьблення, для фіксації використовуються стопорні гайки.
Гриф виготовлений з високоміцної хромованої сталі. Ударостійка конструкція не боїться падінь та інших механічних впливів, на довговічність снаряда не впливають зовнішні чинники. Зона для захоплення посередині — прогумована, щоб спортсмен міг утримати важкий снаряд однією рукою. Руків'я по краях грифа мають насічку для кращого зчеплення з долонями.
Призначення
За допомогою грифа з трьома областями захоплення можна ефективно опрацьовувати певні групи м'язів або тренувати все тіло. Це функціональний спортивний інвентар для домашнього спортзалу і невеликих тренувальних залів, що дає змогу проводити різноманітні тренування будь-якого рівня, чи то легка розминка, функціональний тренінг, чи то базові силові комплекси з великою вагою.
Переваги:
- Дає змогу працювати як однією, так і двома руками.
- У ділянці захоплення розташовані шар гуми та ромбоподібна насічка.
- Підходить для різноманітних тренувань вдома і в залі.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Грифі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Довжина: | 60 см |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Гума, Хром |
| Форма | Пряма |
- Ціна: 411,03 ₴

