
Кубок спортивний нагородний SP-Sport Pulse CS-031 висота 21см золотий
188,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: CS-031
Опис
Нагородний кубок SP-Sport CS-031 - атрибут для переможців спортивних змагань, турнірів і чемпіонатів. Він виконаний у класичному стилі, золота чаша з фігурними ручками та кришкою символізує успіх і високі досягнення в певній дисципліні. Чашу прикрашають листя лавра і фігурні візерунки. Вони надають кубку більш урочистого і значущого вигляду. На пластиковій основі достатньо місця для таблички з гравіюванням. Кубок має 21 см заввишки та постачається в картонній коробці.
Призначення
Спортивний кубок призначений для нагородження чемпіонів у будь-якому виді спорту. Універсальна нагорода може вручатися спортсмену або команді за перемогу або демонстрацію високих результатів у певній дисципліні. Кубок також підходить для нагородження переможців корпоративних змагань, шкільних спортивних свят або аматорських турнірів.
Переваги:
- Вишуканий дизайн, що символізує перемогу.
- Може використовуватися як головний приз у різних змаганнях.
- Підходить для всіх видів спорту, шкільних і корпоративних заходів.
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 21см | 12см | 6см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21 см мм |
| Діаметр чаші | 6 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | Кришка: Пластик | Нижка: Пластик| П'єдестал: Пластик | Чаша: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Паковання | Кольорова картонна коробка |
| Ширина | 12 см мм |
- Ціна: 188,01 ₴


