
Гриф для штанги сталевий хромований Олімпійський W-подібний із замками SHUANG CAI SPORTS TA-8060 довжина 1,2 м ø50мм хром
1 425,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-8060
Опис
HUANG CAI SPORTS TA-8060 - це гриф довжиною 120 см, який сумісний з олімпійськими дисками. Діаметр посадкових втулок становить 50 мм, що відповідає стандарту олімпійських дисків. Діаметр самого грифа - 25 мм, це забезпечує комфортне захоплення. Більш надійному хвату і хорошому зчепленню з руками сприяє накатка, нанесена практично на всю поверхню грифа.
Гриф укомплектований пружинними замками, які дають змогу надійно зафіксувати обтяження на втулках. Втулки не обертаються, оскільки в них відсутні підшипники. Хромоване покриття захищає гриф від корозії та подовжує термін його експлуатації. Загальна вага грифа із замками становить 7,3 кг.
Призначення
W-подібний олімпійський гриф можна використовувати для концентрованих підйомів на біцепс, розгинань на трицепс, французького жиму.
Цей снаряд ідеально підходить для силових тренувань на руки і може використовуватися в комерційних тренажерних залах. Також він підійде для домашніх тренувань, за умови наявності дисків із відповідним діаметром отворів.
Переваги:
- Надійний захист від корозії.
- Кілька варіантів захоплення.
- Накатка практично на всій поверхні грифа.
- Підходить для комерційних тренажерних залів.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7.3 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Грифі |
| Вид замку | Пружинний |
| Довжина: | 120 см |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 50 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Підшипники | Без підшипника |
| Тип | Олімпійський |
| Форма | W-подібна |
- Ціна: 1 425,10 ₴


