
Ракетка для падел-тенісу Padel Joma TOURNAMENT 401185-106 чорний-червоний
8 293,54 ₴
- Готово до відправки
- Код: 401185-106
Опис
Падел-ракетка виготовлена на високотехнологічному виробництві і являє собою гібридну модель з максимальною віддачею м'яча. Завдяки використанню технології VIBRA-OUT Tournament, вібрації, що виникають під час удару по м'ячу, знижуються на 40%. Це дає змогу знизити навантаження на зап'ястя і збільшити точність ударів.
Міцність і надійність конструкції зумовлена використанням рами Exo Counter і серцевини з пінистого матеріалу високої щільності - Fexo Black EVA. Вони гарантують довговічність і жорсткість ракетки, даючи змогу використовувати її для ігор високого рівня з максимальною інтенсивністю. Графітові волокна FlexSHIELD в серцевині збільшують гнучкість ракетки і дають змогу краще відчувати м'яч.
Призначення
Ракетка Joma TOURNAMENT - це відмінний снаряд, що забезпечує гравцям необхідну маневреність, потужність і контроль. Міцна конструкція зі зручною неслизькою ручкою і страхувальною петлею дає змогу ефективно тренуватися новачкам і професіоналам. Її вага і баланс дають змогу виконувати точні та сильні удари.
Переваги ракетки для падел тенісу:
- Технологія VIBRA-OUT Tournament знижує вібрації на 40%.
- Міцна рама Exo Counter з матеріалів високої міцності.
- Оптимальні вага і баланс для сильних і точних ударів.
| Вага ракетки, гр | Гравець | Рівень гравця |
|---|---|---|
| 240-350 | Діти | Початківець / Середній |
| 350-375 | Жінки | Середній |
| 375-390 | Чоловіки | Просунутий / Професійний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joma |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс | Низький |
| У комплекті | Ракетка: 1 шт|Сумка-мішок 52х30см: 1 шт |
| Вага | 360-370 г |
| Тип | Ракетки для падіння тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина: | 46 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Контроль | 40% |
| Кількість отворів | 62 шт. |
| Матеріали | Рама: Вуглецеве волокно 100%| Сердечник: Гума EVA 100% |
| Потужність | 60 % |
| Технології | Flexo Black EVA, Flexshield Graphite, Vibra Out Tournament, Рама Exo Counter |
| Товщина | 36 мм |
| Форма голови | Алмаз |
| Ширина | 26 см мм |
- Ціна: 8 293,54 ₴







