
Лонгборд Бордволкінг Boardwalking з канадського клена SP-Sport SK-908
2 176,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-908
Опис
Лонгборд бордвокінг виготовлений з міцного канадського клена. Сім шарів такого матеріалу забезпечують високу стійкість до навантажень і деформації. Конструкція лонгборда здатна витримати користувача масою до 100 кг. Дошка має яскравий дизайн: на її тильній стороні розташований малюнок. Лицьова сторона дошки виконана з неслизького матеріалу, який гарантує хороше зчеплення з взуттям. Підвіска виконана з металу і має високу міцність, забезпечує хорошу керованість. Поліуретанові колеса амортизують ударне навантаження і зменшують вібрацію під час їзди по нерівній дорозі. Колеса мають оптимальну жорсткість і попередньо встановлені підшипники ABEC-7.
Призначення
Лонгборд бордвокінг - це найкраще рішення для активного відпочинку та прогулянок. Лонгборд підійде як для швидкісної їзди та складних фінтів, так і для нешвидких прогулянок по парку або вуличних доріжках. Якісна підвіска і міцні колеса роблять цей лонгборд придатним як для абсолютних новачків, так і для досвідчених райдерів.
Переваги:
- Якісні поліуретанові колеса з підшипниками ABEC-7.
- Дека виготовлена з міцного канадського клена.
- Максимальна вага користувача - 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Лонгборді |
| Колеса | Розмір: 65x50мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал деки | Канадський клен 7-шарів |
| Розмір деки | 104 x 24см |
| Тип | Бордволкінг |
- Ціна: 2 176,15 ₴








