Опис
Спортивний кубок золотого кольору — престижна нагорода, яку вручають за високі досягнення в спортивних турнірах із різних видів спорту. Класична конусоподібна чаша з фігурними ручками символізує успіх і підкреслює важливість перемоги. Вона виконана з металу і пофарбована стійкою золотою фарбою. Основа кубка виконана зі стійкого до ударів пластику. Це міцний аксесуар, який нелегко пошкодити. Розмір кубка становить 18х12 см, а діаметр чаші - 6 см. Невеликий, але значний нагородний атрибут підійде для нагородження спортсмена або команди.
Призначення
Кубок призначений для нагородження переможців і може використовуватися в різних спортивних змаганнях або чемпіонатах, аматорських, шкільних або корпоративних заходах. Це чудовий спосіб виділити успіхи спортсмена, підвищити його мотивацію до перемоги та подальших досягнень. Золотий кубок прикрасить будь-який інтер'єр і надовго збереже пам'ять про перемогу!
Переваги:
- Класична форма конусоподібної чаші з ручками.
- Міцні небиткі матеріали.
- Може використовуватися в будь-якому виді спорту, шкільних і корпоративних змаганнях.
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 18см | 12см | 6см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 см мм |
| Діаметр чаші | 6 см |
| Кришка | Без крихти |
| Матеріали | Ніжка: Пластик|П'єдестал: Пластик|Чаша: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 12 см мм |
- Ціна: 156,01 ₴



