
Гума петля для підтягувань та тренувань стрічка силова Zelart POWER LOOP FI-2606-3 20-45кг фіолетовий
440,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-2606-3
Опис
Силова стрічка з навантаженням 20-45 кг дає змогу проводити домашні силові тренування, навчатися техніці підтягувань і займатися на брусах. Zelart POWER LOOP FI-2606-3 - це гумка із середньою жорсткістю і величезним запасом міцності. Такий інвентар легко взяти з собою в зал або на вуличний майданчик, він дуже компактний. Стрічка виконана з латексу.
Ширина стрічки для підтягувань становить 32 мм. Вона розтягується в кілька разів від початкового розміру. Її довжина 2080 мм.
Призначення
Силова стрічка сьогодні застосовується в багатьох видах спорту. У єдиноборствах з нею виконують ударні техніки по руках, що дає змогу збільшити силу і удару та його швидкість. У силових тренуваннях такий інвентар застосовується для присідань, тяги, вправ на руки та груди. У воркауті його використовують для навчання техніки підтягувань. Частину навантаження з м'язів резинка забирає на себе і полегшує виконання вправи. Гумки такої жорсткості буде достатньо, щоб ви змогли зробити своє перше повторення, навіть якщо раніше підтягуватися не вміли зовсім.
Переваги:
- Дає змогу збільшити число повторень у підтягуваннях.
- Можна використовувати для домашніх функціональних і силових тренувань.
- Не боїться вологи і може використовуватися на вулиці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина кола | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 20-45кг |
| Призначення | Допомога у підтягуваннях та віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x32x4.5мм |
| Рівень опору | M |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Форма | кільце |
- Ціна: 440,03 ₴








