
Кубок спортивний нагородний SP-Sport Glory C-K078A висота 31см золотий
593,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: C-K078A
Матеріал: пластик.
Висота: 31 см.
Діаметр чаші: 8 см.
Колір: золото.
Призначення: для нагородження учасників спортивних змагань.
Спортивний кубок має привабливий дизайн. Він пофарбований фарбою золотого кольору. Нагороду можна презентувати спортсменам у командних та одиночних видах спорту. Завдяки універсальному дизайну кубок можна використовувати для нагородження спортсменів у будь-яких видах спорту.
Кубок - пам'ятна нагорода, яка доповнить колекцію медалей спортсмена або прикрасить інтер'єр спортивного кабінету. Кубок підійде для змагань будь-якого рівня: від аматорських міських змагань до всеукраїнських турнірів і чемпіонатів.
На кубку відсутні таблички та гравіювання. Табличка зможе зробити нагороду більш персоналізованою. Цей кубок нагадуватиме спортсмену про змагання та успішний виступ на них.
Переваги спортивного кубка:
- Універсальний дизайн.
- Підходить для будь-яких видів спорту.
- Виготовлений з пластику.
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 31 см | 12см | 8см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31 см мм |
| Діаметр чаші | 8 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | Кришка: Пластик|Ніжка: Пластик / Акрил|П'єдестал: Пластик|Чаша: Пластик |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 12 см мм |
- Ціна: 593,04 ₴



