
Пенні борд Penny Board круїзер пластиковий з колесами які світяться та ручкою для перенесення 24" SP-Sport HB-31B-1 синій
815,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: HB-31B-1
Опис
Penny Board - компактний скейтборд з яскравим дизайном і сучасним стилем. Міцна пластикова дека з ребрами жорсткості витримує великі навантаження, а її протиковзна рифлена поверхня з малюнком забезпечує впевнене зчеплення з взуттям.
Великі колеса, що світяться, створюють ефектний зовнішній вигляд борду і забезпечують відмінне зчеплення з дорогою. Вони мають плавний і м'який хід, дозволяючи долати навіть ділянки з нерівним покриттям. Якісні підшипники роблять рух тихим і дозволяють швидко набирати швидкість. Все разом робить пенні борд ідеальним рішенням для міських прогулянок і гарантує виняткову довговічність.
Призначення
Пенні борд круїзер призначений для неспішних маневрових прогулянок, проте підходить і для швидкої їзди з виконанням трюків. Дітям і новачкам на ньому легко освоїти ази катання. Крім веселощів і приємних вражень, катання на пенні борді забезпечує якісні фізичні навантаження, дозволяє зміцнити м'язову силу і підвищити навички балансування.
Переваги:
- Пенні борд витримує великі навантаження, удари та зіткнення.
- Підвіска і колеса забезпечують маневровість та плавний, тихий хід.
- Яскравий дизайн і колеса, що світяться, створюють ефектний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал деки | Пластик |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Тип | Пенні борди |
| Колеса | Розмір: 60x45мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан (PU) |
| Особливості | Колеса що світяться / Ручка для перенесення |
| Принт | Абстракція |
| Підвіска | Розмір: 3" / 7,62см, Матеріал: Алюміній |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розмір деки | 24"x7"/60x17см |
- Ціна: 815,06 ₴



