Опис
FISH SK-881-10 - це різновид скейтборду, який має пластикову деку з яскравим малюнком на лицьовій стороні. Попри те, що матеріалом виготовлення деки служить пластик, борд може витримати користувача з масою тіла до 80 кг. У ньому використовується класична підвіска розміром 3 дюйми, виконана з алюмінію. Колеса виготовлені з поліуретану і добре гасять вібрації. Це дозволяє відчувати себе комфортно під час катання навіть по дорозі з нерівностями. Бордом легко керувати завдяки спеціальному хвосту в задній частині дошки. Натиснувши на нього, можна легко і швидко повернути або виконати який-небудь трюк.
Призначення
Пенні борд має зовсім невеликі розміри. Це дозволяє легко брати його з собою в рюкзаку куди завгодно. Він відмінно підійде як для прогулянок по місту, так і для поїздок на високій швидкості або для виконання простих трюків. Скейтборд дуже маневрений і стійкий, що дозволяє легко освоїти катання на ньому навіть новачкам.
Переваги:
- Підходить для новачків і досвідчених райдерів.
- Можна використовувати для виконання трюків, прогулянкового або швидкісного катання.
- Компактний розмір дозволяє переносити пенні борд в рюкзаку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Penny |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал деки | Пластик |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Тип | Пенні борди |
| Колеса | Розмір: 60x45мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан (PU) |
| Особливості | Світяться колеса |
| Принт | Череп |
| Підвіска | Розмір: 3" / 7,62см, Матеріал: Алюміній |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розмір деки | 22"x6" / 55,8x15,2см |
| Технології | Задній "Хвіст" (Тейл) для поворотів та трюків, Катання без вібрацій, Стійкість при маневрах |
| Тип | Круїзер |
- Ціна: 851,06 ₴






