
Пенні борд Penny Board круїзер пластиковий 22" SP-Sport HB-13-4 жовтий
779,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: HB-13-4
Опис
Якщо ви шукаєте універсальну роликову дошку, яка підійде і новачкові, і професіоналу — Penny Board SP-Sport HB-13-4 саме те, що вам потрібно! Компактний круїзер з плавним ходом коліс і відмінною маневровістю створений для комфортного катання на будь-яких поверхнях міста!
Для виготовлення деки використовується пластик, а для траків — алюміній. Це робить конструкцію дуже міцною і неймовірно легкою. Пенні борд можна носити в рюкзаку чи просто у руці, комбінувати катання з поїздкою в громадському транспорті або брати його на навчання і роботу.
Великі поліуретанові колеса забезпечують відмінне зчеплення з дорожнім полотном і гасять вібрації на ділянках з нерівностями. Кожне з них оснащене високоточним підшипником з мінімальним тертям, що забезпечує хороший накат без втрати швидкості.
Призначення
Пенні борд підходить як дітям і підліткам, так і дорослим райдерам. Його конструкція витримує навантаження до 80 кг і має відмінні ходові якості. Хай то буде прогулянкове катання вулицями міста або виконання трюків на роллердромі — цей борд блискуче справляється з будь-яким завданням!
Переваги:
- Фактурна поверхня деки забезпечує хороше зчеплення з взуттям.
- Колеса мають плавний хід та ефективно гасять вібрації на нерівній дорозі.
- Борд має дуже легку вагу і компактні розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал деки | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Тип | Пенні борди |
| Колеса | Розмір: 60x45мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан (PU) |
| Принт | Собака |
| Підвіска | Розмір: 3" / 7,62см, Матеріал: Алюміній |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розмір деки | 22"x6" / 55,8x15,2см |
| Технології | Задній "Хвіст" (Тейл) для поворотів та трюків, Катання без вібрацій, Стійкість при маневрах |
| Тип | Круїзер |
- Ціна: 779,05 ₴



