
Штанга розбірна для фітнесу та аеробіки фітнес памп LiveUp LP8035-20 довжина-1,4м 28мм 20кг різнокольоровий
2 873,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8035-20
Опис
Штанга для фітнесу від бренду LiveUp - це інвентар, який допоможе стати стрункішим і тренуватися за методикою фітнес-памп. Конструкція штанги розбірна, вагу можна регулювати. У комплект поставки входить металевий гриф з насічками для кращого зчеплення з руками, а також комплект дисків. Щоб під час енергійного тренування диски не спадали з грифа, штанга комплектується парою замків. Вони перешкоджають зміщенню дисків штанги.
Довжина грифа становить 1400 мм. Гриф має діаметр 28 мм. Його буде зручно захоплювати спортсменам із різним розміром рук, чоловікам і жінкам.
Покриття дисків виконано з поліетилену. Усередині міститься тверда суміш, яка надає їм ваги.
Призначення
Штангу для фітнесу можна використовувати під час занять за популярною системою фітнес-памп. Ці заняття передбачають виконання вправ в енергійному темпі. Вага обтяження при цьому має бути помірною. Штанга розбірна і дає змогу регулювати вагу обтяження. Під час тренування ви зможете підібрати ідеальну вагу штанги під свої потреби та вправи.
Переваги:
- Має розбірну конструкцію.
- Комплектується замками.
- Насічки на грифі перешкоджають ковзанню.
- Підходить для тренувань за системою фітнес-памп.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Вага | 20 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Гриф — 1 шт. | Віскі 1,25 кг — 2 шт. |
| Тип | Штанці |
| Вид замку | Пружинний |
| Довжина грифа | 1400 мм (500+500+400 мм) |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Матеріал дисків | Тверда суміш |
| Покриття дисків | Поліетилен (PE) |
| Призначення | Для виконання динамічних та функціональних вправ, особливо в рамках фітнесу, аеробіки та силових класів |
| Спорт | Фітнес, аеробіка |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Пряма |
- Ціна: 2 873,20 ₴








