Опис
SP-Sport TA-8059-10 - це пара гантелей вагою по 5 кг кожна. Вони виготовлені з металу та хромовані для захисту від корозії. Виглядають вони ефектно і професійно. На ручках є насічки, які перешкоджають ковзанню рук і дають змогу займатися без спеціальних рукавичок для фітнесу. У наборі присутні різьбові замки, що гарантують надійну фіксацію млинців на гантелях і забезпечують безпеку під час виконання будь-яких вправ. Диски відрізняються за розміром залежно від ваги, тому їх дуже легко розрізняти. Металева конструкція має великий запас міцності.
Призначення
Гантелі вагою по 5 кг кожна можуть використовувати як жінки, так і чоловіки з різним рівнем підготовки. Вони підійдуть як для виконання класичних силових вправ спортсменами з початковим рівнем підготовки, так і для занять фітнесом у просунутих атлетів. Гантелі укомплектовані набором дисків по 0,5 кг, 1,25 кг. Металеві гантелі мають мінімальний розмір - у цьому вони вигідно вирізняються на тлі пластикових. А завдяки можливості змінювати вагу вони істотно перевершують гантелі з фіксованою вагою.
Переваги:
- Замінюють кілька пар гантелей із фіксованою вагою.
- Підходять для домашніх тренувань у силовому стилі та фітнесу.
- Компактні розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Вага | 10 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | 1,25 кг — 4 шт. | Блини: 0,5 кг — 4 шт.| Гриф: 2шт| Замки (Баранчики): 4шт |
| Тип | Гантелі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Довжина: | 30 см |
| Комплектація | 2x5кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 827,13 ₴




