
Гриф для штанги сталевий хромований Олімпійський професійний прямий з підшипником Zelart TA-6283 довжина 2,18м ø50мм хром
7 095,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-6283
Опис
Zelart TA-6283 - це класичний олімпійський гриф зі стандартними параметрами для такого спортивного інвентарю. Гриф має вагу 20 кг і діаметр 28 мм. Діаметр посадкової втулки відрізняється від діаметра грифа і становить 50 мм. Довжина грифа - 218 см, що є стандартним показником для такого інвентарю.
Хромування на поверхні грифа запобігає утворенню корозії і продовжує термін служби спортивного снаряда. Професійний гриф оснащений насічками для кращого хвата і надійного зчеплення з руками.
Гриф не комплектується замками, але сумісний із затискними або пружинними моделями.
Призначення
Професійний олімпійський гриф можна використовувати для виконання базових вправ. Застосування прямого грифа дає змогу навантажити практично будь-яку м'язову групу.
Такий інвентар активно використовується в пауерліфтингу, важкій атлетиці та кросфіті. Гриф має високий запас міцності та витримує великі навантаження. Він стане чудовим доповненням комерційного тренажерного залу, а також істотно розширить список доступних вправ у домашньому тренажерному залі.
Переваги:
- Підходить для домашнього використання і комерційних тренажерних залів.
- Професійна модель із високим запасом міцності.
- Хромоване покриття захищає метал від корозії.
- Втулки оснащені підшипниками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Вага | 20 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Грифі |
| Довжина: | 218 см |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 50 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Підшипники | З підшипником |
| Тип | Олімпійський |
| Форма | Пряма |
- Ціна: 7 095,50 ₴





