
Рукоятка для тяги з вузьким хватом V-Bar нековзне покриття LiveUp LP8321 23,5 см чорний
1 552,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8321
Опис
Рукоятка для тяги з вузьким хватом LiveUp виготовлена з цільного заліза. Її можна використовувати спільно з різними видами блокових тренажерів. Вона дає змогу проводити силові тренування. Зовні метал покритий шаром полівінілхлориду. Це дає змогу надійно захистити його від корозії, а також сприяє кращому зчепленню між руками та ручками. Якісне покриття ручки стійке до механічних пошкоджень.
Ручки мають зручний для захоплення розмір. До блочного тренажера рукоятка кріпиться за допомогою кільця з нержавіючої сталі. Сталь також не схильна до корозії.
Призначення
Ручка призначена для тяги вузьким хватом. Використання цього інвентарю дає змогу ефективно проводити силові тренування, розвиваючи м'язи верху тіла. Це якісне обладнання для професійних залів. Воно дає змогу розширити функціонал блочного тренажера.
Переваги:
- Кільце з нержавіючої сталі для кріплення до троса блочного тренажера.
- Ручки зручного розміру і форми.
- Покриття з ударостійкого і зносостійкого полівінілхлориду.
- Цілісна металева конструкція.
- Не схильна до корозії.
- Дозволяє виконувати тягу вузьким хватом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Вага | 1.85 кг |
| Довжина | 23.5 см |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ручки для тяги |
| Діаметр ручки | 30 мм |
| Покриття | Полівінілхлорид (PVC) |
| Призначення | Для виконання силових вправ на блочних тренажерах, опрацювання м'язів спини, тренування біцепса, розвиток передпліч і сили хвата |
| Розміри (ДхШ) | 235х145мм |
| Тип | Подвійна |
| Тип кріплення | Під карабін поворотне |
| Форма | V-подібна |
- Ціна: 1 552,11 ₴








