
Лонгборд Слалом Slalom з бамбука BAMBOO SP-Sport LY-5366
1 723,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: LY-5366
Опис
Лонгборд SP-Sport LY-5366 виготовлений з бамбука, має великий запас міцності, що дозволяє йому витримувати користувачів вагою до 100 кг. Його продумана конструкція і особлива форма деки дозволяють легко долати різні перешкоди і змагатися в такій дисципліні як слалом. Бамбукова дека має трохи вигнутий хвіст, який дозволяє легко маневрувати і керувати рухами борду. Траки виготовлені з міцного алюмінію і дуже швидко реагують на будь-які рухи спортсмена, дозволяючи йому різко змінювати напрямок руху. Поліуретанові колеса мають оптимальну жорсткість, забезпечуючи амортизацію і зменшення вібрацій. Колеса мають прямокутний профіль, що виключає бічне ковзання.
Призначення
Лонгборд призначений спеціально для подолання перешкод і тому має оптимальні характеристики для даного виду занять. Він поєднує в собі хорошу стійкість, керованість і маневреність. Такий борд ідеально підійде для тих, хто хоче позмагатися в їзді з перешкодами, розвинути почуття рівноваги і ще краще оволодіти власним тілом.
Переваги:
- Дозволяє легко маневрувати і різко змінювати напрямок руху.
- Форма коліс забезпечує захист від бічного ковзання.
- Підходить для досвідчених райдерів і новачків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Лонгборді |
| Колеса | Розмір: 65x50мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал деки | Бамбук 7-шарів |
| Розмір деки | 71 x 19см |
| Тип | Слалом |
- Ціна: 1 723,12 ₴


