
Пенні борд Penny Board круїзер пластиковий з колесами які світяться та ручкою для перенесення 24" SP-Sport SK-885-14 синій
921,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-885-14
Опис
Щоб кататися по місту або виконувати трюки, необов'язково використовувати громіздкий скейтборд - можна придбати компактний пенні борд SP-Sport SK-885-14. Попри невеликі розміри і мінімальну вагу, пенні борд може витримати користувача з масою тіла до 80 кг. Його підвіска має розмір 3 дюйми, довжина дошки становить 60 см. Дошка досить вузька, що дозволяє значно легше тримати баланс. У ній є ручка для зручного перенесення. Дека виготовлена з пластику, що робить борд стійким до впливу вологи і дозволяє кататися в будь-яку погоду. На лицьовій поверхні є квітковий принт. Поліуретанові колеса світяться під час обертання і забезпечують амортизацію ударного навантаження. Легке обертання гарантують якісні і точні підшипники АВЕС-7.
Призначення
Пенні борд можуть використовувати як ті, хто раніше ніколи не катався, так і досвідчені райдери, які освоюють нові, складніші техніки катання. Крім класичного прогулянкового катання, борд підійде також для виконання трюків. Великий запас міцності, мінімальна вага і зручна форма дозволять виконувати найрізноманітніші фінти.
Переваги:
- Має світлові колеса.
- Зручна ручка для перенесення в руках.
- Підходить для виконання трюків і прогулянкового катання на різній швидкості.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал деки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Тип | Пенні борди |
| Колеса | Розмір: 60x45мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан (PU) |
| Особливості | Колеса що світяться / Ручка для перенесення |
| Принт | Flowers |
| Підвіска | Розмір: 3" / 7,62см, Матеріал: Алюміній |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розмір деки | 24"x7"/60x17см |
| Тип | Круїзер |
- Ціна: 921,06 ₴



