Опис
Пенні борд FISH SK-881-2 має розмір деки 22 дюйми і яскравий дизайн. Під час обертання його колеса світяться, що дозволяє привернути до райдера додаткову увагу. Поверхня деки рельєфна, на ній не ковзають ноги. Вигнута задня частина деки дозволяє райдеру легко маневрувати на місці і в русі, а також виконувати найрізноманітніші трюки. Дека виготовлена з пластику і витримує навантаження до 80 кг. Підвіска виконана з алюмінію і має розмір 3 дюйми. У борді використовуються поліуретанові колеса, які гарантують відсутність вібрацій під час катання на покриттях з дрібними нерівностями. Ударне навантаження амортизує підвіска.
Призначення
Пенні борд підійде для дітей і підлітків. Він сподобається тим, хто цінує яскравий дизайн і вважає за краще виділятися. Завдяки компактному розміру такий борд можна помістити в невеликий рюкзак, взяти з собою в школу або коледж. Пенні борд дозволить швидко дістатися додому або неспішно прогулюватися містом. Також його можна використовувати для трюків.
Переваги:
- Підходить для досвідчених райдерів і новачків.
- Дозволяє легко тримати баланс і швидко маневрувати.
- Призначений для прогулянок і виконання трюків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Penny |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал деки | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Тип | Пенні борди |
| Колеса | Розмір: 60x45мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан (PU) |
| Особливості | Світяться колеса |
| Принт | Абстракція |
| Підвіска | Розмір: 3" / 7,62см, Матеріал: Алюміній |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розмір деки | 22"x6" / 55,8x15,2см |
| Технології | Задній "Хвіст" (Тейл) для поворотів та трюків, Катання без вібрацій, Стійкість при маневрах |
| Тип | Круїзер |
- Ціна: 851,06 ₴






